Kadir Doğulu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Vuslat, Babamın Günahları, Bana Sevmeyi Anlat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Fatih Harbiye, Pis Yedili ve Küçük Sırlar gibi başarılı yapımların oyuncusu, bu sıralar Amiral Battı Kaçıyorusss isimli tiyatro oyunuyla tiyatro sahnelerinde de gördüğümüz Kadir Doğulu Human Atölye öğrencileriyle bir araya geldi.


Oyunculuğa nasıl adım attığını, oyunculuk kariyerine başladığında yaşadığı sıkıntı ve zorlukları anlatan Kadir Doğulu, kariyerlerine yeni başlayan Human Atölye öğrencilerine ve oyunculuk adaylarına tavsiyelerde bulundu.

Türkiye'de oyuncu olmanın avantajları ve dezavantajlarından bahseden Kadir Doğulu, bu yola yeni başlayan gençlere kendilerine inanmaları ve güvenmeleri gerektiğini söyledi.

Eğitmenimiz Zeynep Kumral'ın da Kadir Doğulu'ya eşlik ettiği bu keyifli sohbetin sonunda, sohbete katılan öğrencilerimiz ve takipçilerimiz Kadir Doğulu ve Zeynep Kumral'la beraber poz vererek bu güzel günü sonlandırmış oldular.


Eğitimlerimizi, atölyelerimiz ve etkinliklerimizden haberdar olmak için sitemize kayıt olabilir ve instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/humanatolye/

Cihannüma Mah. Hüsnü Savman Sok.Çelik Apt. No:40 D:17 Beşiktaş / İstanbul  

info@humanatolye.com 

+90 212 801 19 62

+90 533 145 52 86